Skladišče 1
115,54 EUR / kos
Za 4 gume 462,15 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
115,47 EUR / kos
Za 4 gume 461,87 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4024068005032 |
| Znamka | Uniroyal |
| Model | ALL SEASON EXPERT 2 XL FR |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,07 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/45 R17 88V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/45 R17 88W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,44 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/45 R17 88W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/45 R17 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,47 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/45 R17 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,83 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 205/45 R17 88W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,15 EUR
Preveri zalogo

