Skladišče 7
71,00 EUR / kos
Za 4 gume 284,00 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814911942 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V903 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.64 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON 185/60 R14 82H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,13 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 185/60 R14 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,28 EUR
Preveri zalogo
Strial STR TOURING 185/60 R14 82T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R14 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,31 EUR
Preveri zalogo

