*Slika je simbolična
Skladišče 7
70,07 EUR / kos
Za 4 gume 280,28 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365504109 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | IMB162 |
| Širina | 6 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 11.16 kg |
Priporočamo
Ascenso TSB110 F2 6 R16 85A8
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,07 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TSB110 F2 6 R16 91A8
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,42 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TSB111 F2 6 R16 91A8
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,81 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOTE X 6 R16 88W
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 399,71 EUR
Preveri zalogo

