Skladišče 7
74,07 EUR / kos
Za 4 gume 296,27 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992344595290 |
| Znamka | General |
| Model | GRABBER GT |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | G |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.53 kg |
Priporočamo
Fronway ROCKBLADE AT 2 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,98 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,62 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,24 EUR
Preveri zalogo

