*Slika je simbolična
Skladišče 7
168,00 EUR / kos
Za 4 gume 671,98 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227457469 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | ME888 MARATH. ULTRA |
| Širina | 0 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 72 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Continental K112 0/90 R16 71H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 153,92 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TOUR 0/90 R16 74H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 162,61 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 0/90 R16 72H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 168,00 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER III TOURING 0/90 R16 72H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 181,67 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 0/90 R16 72H
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 183,12 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TOUR 0/90 R16 74H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 194,47 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER III TOURING 0/90 R16 72H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 198,34 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 0/90 R16 74H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 204,52 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATH. ULTRA 0/90 R16 74H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 222,63 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI LEGEND WW 0/90 R16 74H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 227,43 EUR
Preveri zalogo

