*Slika je simbolična
Skladišče 3
85,07 EUR / kos
Za 4 gume 340,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
97,00 EUR / kos
Za 4 gume 388,01 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
99,06 EUR / kos
Za 4 gume 396,26 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701859484 |
| Znamka | Michelin |
| Model | XZX |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 69 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 5.06 kg |
Priporočamo
Goldline GLP101 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 36,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 36,93 EUR
Preveri zalogo
Petlas ELEGANT PT311 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,45 EUR
Preveri zalogo
Michelin XZX 145/70 R12 69S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,07 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CN54 145/70 R12 69S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,29 EUR
Preveri zalogo

