*Slika je simbolična
Skladišče 7
172,96 EUR / kos
Za 4 gume 691,85 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365521625 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | BLB730 |
| Širina | 380 mm |
| Višina | 12 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 26 col |
| Indeks nosilnosti | 120 |
| Indeks hitrosti | A2 |
| Tip vozila | Gradbena mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 22.6 kg |
Priporočamo
Ascenso BLB730 380/12 R26 120A2
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 172,96 EUR
Preveri zalogo

