*Slika je simbolična
Skladišče 7
45,82 EUR / kos
Za 4 gume 183,29 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707870094 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CITY EXTRA |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 51 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.01 kg |
Priporočamo
Continental CONTISCOOT 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,03 EUR
Preveri zalogo
Mitas TOURING FORCE-SC 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,76 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 90/80 R16 51S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,82 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 90/80 R16 51S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,02 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 90/80 R16 51P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 90/80 R16 51S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,99 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 90/80 R16 51S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,71 EUR
Preveri zalogo

