Skladišče 1
98,10 EUR / kos
Za 4 gume 392,41 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
101,16 EUR / kos
Za 4 gume 404,63 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
84,77 EUR / kos
Za 4 gume 339,09 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622081668 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N'BLUE HD PLUS |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.1 kg |
Priporočamo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,48 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,23 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,52 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 215/60 R16 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,24 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/60 R16 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/60 R16 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/60 R16 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,72 EUR
Preveri zalogo

