Skladišče 1
244,29 EUR / kos
Za 4 gume 977,16 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
256,86 EUR / kos
Za 4 gume 1.027,44 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526055903 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | VECTOR 4SEASONS GEN-3 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.178 kg |
Priporočamo
Minerva F205 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,25 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 92,57 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R20 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 92,70 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/45 R20 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 123,63 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo
Kormoran SUMMER 3 SUV 245/45 R20 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 138,43 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,96 EUR
Preveri zalogo

