CONTINENTAL SC-5 FR 225/45 R18 91Y
Skladišče 1
158,31 EUR / kos
Za 4 gume 633,26 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
156,35 EUR / kos
Za 4 gume 625,40 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238519136 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-5 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/45 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,71 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,99 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 56,35 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/45 R18 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,20 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 225/45 R18 91Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 57,58 EUR
Preveri zalogo

