Skladišče 7
174,46 EUR / kos
Za 4 gume 697,85 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563479392 |
| Znamka | Hankook |
| Model | W330A SUV XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 15.11 kg |
Priporočamo
Aplus A919 265/65 R17 112H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,65 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 265/65 R17 112T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,51 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 265/65 R17 112H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 83,29 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT 265/65 R17 112H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 90,90 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 265/65 R17 112T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 265/65 R17 112H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 95,29 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/65 R17 112T
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,13 EUR
Preveri zalogo
Duraturn TRAVIAA/T 3PMSF 265/65 R17 112H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 97,36 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 265/65 R17 116H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 98,14 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKMASTER RT 265/65 R17 116Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,44 EUR
Preveri zalogo

