Skladišče 1
188,59 EUR / kos
Za 4 gume 754,37 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701966908 |
| Znamka | Michelin |
| Model | E PRIMACY XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.8 kg |
Priporočamo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC501 ALL SEASON XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,80 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R18 104V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,73 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,47 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 225/60 R18 100V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,23 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R18 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,83 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/60 R18 104V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,61 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 225/60 R18 100H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,01 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS 225/60 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 76,15 EUR
Preveri zalogo

