Skladišče CCC
113,34 EUR / kos
Za 4 gume 453,35 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
113,74 EUR / kos
Za 4 gume 454,94 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000470003 |
| Znamka | Fulda |
| Model | KRISTALL CONTROL HP 2 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.26 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo

