Skladišče 7
567,13 EUR / kos
Za 4 gume 2.268,54 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998707155368 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT SPORT CUP 2 R |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.5 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,02 EUR
Preveri zalogo
Petlas VELOX SPORT PT741 XL 265/35 R20 99W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 132,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone RE050A 265/35 R20 99Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R20 99W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 145,90 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R20 99(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 194,12 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 265/35 R20 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 205,33 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 265/35 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 206,58 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R20 99Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,95 EUR
Preveri zalogo

