CONTINENTAL CROSS CONTACT LX SPORT 235/60 R18 103H
Skladišče 7
120,56 EUR / kos
Za 4 gume 482,24 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999238656879 |
| Znamka | Continental |
| Model | CROSS CONTACT LX SPORT |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 13.91 kg |
Priporočamo
Sportiva SNOW WIN 235/60 R18 107H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,99 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER HTS60 235/60 R18 103H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 XL 235/60 R18 107H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,66 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 107V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,43 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/60 R18 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,63 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 235/60 R18 107W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 74,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 74,22 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/60 R18 107V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,40 EUR
Preveri zalogo

