BRIDGESTONE TURANZA 6 ENLITEN 225/55 R19 99V
Skladišče 1
147,33 EUR / kos
Za 4 gume 589,32 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
141,89 EUR / kos
Za 4 gume 567,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342056012 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10.37 kg |
Priporočamo
Starmaxx INCURRO HT ST450 225/55 R19 99H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 66,37 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,38 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 225/55 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,42 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,64 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R19 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/55 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,80 EUR
Preveri zalogo

