Skladišče 1
182,95 EUR / kos
Za 4 gume 731,80 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
183,65 EUR / kos
Za 4 gume 734,61 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
183,65 EUR / kos
Za 4 gume 734,61 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
181,52 EUR / kos
Za 4 gume 726,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704655571 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 2 SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.23 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/55 R19 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,14 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,58 EUR
Preveri zalogo
Sunny NU025 235/55 R19 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,58 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/55 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,03 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx INCURRO HT ST450 235/55 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,34 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/55 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,53 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/55 R19 101W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,59 EUR
Preveri zalogo
Strial STR ALL SEASON SUV 235/55 R19 105H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 90,02 EUR
Preveri zalogo

