Skladišče 7
683,30 EUR / kos
Za 4 gume 2.733,21 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227259292 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO ASIM. |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.2 kg |
Priporočamo
Pirelli P ZERO ASIM 335/30 R18 102(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 683,30 EUR
Preveri zalogo

