CONTINENTAL SC-5P MO FR XL 285/30 R19 98Y
Skladišče 1
289,16 EUR / kos
Za 4 gume 1.156,63 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
285,37 EUR / kos
Za 4 gume 1.141,48 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
298,45 EUR / kos
Za 4 gume 1.193,78 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238013931 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-5P MO FR XL |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.6 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/30 R19 98Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 156,48 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 285/30 R19 98Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 174,53 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 192,00 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 215,82 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,27 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 223,09 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 285/30 R19 98(Y) RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 224,23 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 285/30 R19 98Y RFT RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 227,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 229,11 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 285/30 R19 98Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 229,18 EUR
Preveri zalogo

