*Slika je simbolična
| EAN | 4038526535412 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 90 mm |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 64 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.4 kg |
Priporočamo
Continental CONTI TWIST 110/90 R12 64P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,06 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 110/90 R12 64L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,82 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/90 R12 64P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,47 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 110/90 R12 64P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,41 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 110/90 R12 64P
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,04 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 110/90 R12 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,17 EUR
Preveri zalogo

