Skladišče 1
62,78 EUR / kos
Za 4 gume 251,11 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784330051 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | WP05 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/45 R16 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,48 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/45 R16 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,75 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,24 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,25 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/45 R16 87Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,15 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/45 R16 87Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,55 EUR
Preveri zalogo

