Skladišče 1
104,78 EUR / kos
Za 4 gume 419,10 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
103,26 EUR / kos
Za 4 gume 413,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
103,26 EUR / kos
Za 4 gume 413,04 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
97,51 EUR / kos
Za 4 gume 390,03 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709458276 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ALPIN 7 XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Fronway ECOGREEN 55 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,43 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 41,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R15 92T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R15 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,95 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 185/65 R15 92T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,63 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,22 EUR
Preveri zalogo

