VREDESTEIN ULTRAC+ XL 215/55 R17 98Y
Skladišče 1
117,56 EUR / kos
Za 4 gume 470,23 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692995286 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | ULTRAC+ XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,11 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,11 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,69 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo

