Skladišče 3
279,76 EUR / kos
Za 4 gume 1.119,03 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
279,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.118,36 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563578378 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01 NF0 EV XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.03 kg |
Priporočamo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 245/40 R21 100Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,74 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,24 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 202,52 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN DB V552 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 203,22 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 212,60 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL (DEMO) 245/40 R21 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 214,24 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 245/40 R21 100Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 217,89 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 245,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 245/40 R21 100Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 253,42 EUR
Preveri zalogo

