Skladišče 1
109,18 EUR / kos
Za 4 gume 436,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
115,75 EUR / kos
Za 4 gume 462,99 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
113,84 EUR / kos
Za 4 gume 455,36 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227453300 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY AS XL |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.26 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 185/55 R15 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,60 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 185/55 R15 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,81 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M1 185/55 R15 82V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 39,14 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 82V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,33 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/55 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,18 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R15 82H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 86V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/55 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,75 EUR
Preveri zalogo

