Skladišče 3
125,85 EUR / kos
Za 4 gume 503,40 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
125,85 EUR / kos
Za 4 gume 503,40 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
143,15 EUR / kos
Za 4 gume 572,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709199865 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 4S |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Kombinirano vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13.5 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/65 R16 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,36 EUR
Preveri zalogo
Sunny NC136 ALL SEASON 215/65 R16 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,91 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/65 R16 98H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Goldline GHT 500 215/65 R16 98H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 215/65 R16 98H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/65 R16 102H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,52 EUR
Preveri zalogo

