Skladišče 1
139,88 EUR / kos
Za 4 gume 559,52 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
128,51 EUR / kos
Za 4 gume 514,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702829189 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.7 kg |
Priporočamo
Firestone WINTERHAWK 3 245/40 R18 97V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,74 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,35 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 245/40 R18 97W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 245/40 R18 97W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,22 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 245/40 R18 97Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,62 EUR
Preveri zalogo

