Skladišče 2
78,79 EUR / kos
Za 4 gume 315,17 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
77,47 EUR / kos
Za 4 gume 309,86 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000391674 |
| Znamka | Fulda |
| Model | ECOCONTROL HP |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 8.4 kg |
Priporočamo
Strial STR HIGH PERFORMANCE 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 205/60 R15 91H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,96 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 205/60 R15 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,35 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R15 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,04 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/60 R15 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 205/60 R15 91V
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,46 EUR
Preveri zalogo

