*Slika je simbolična
Skladišče 7
218,92 EUR / kos
Za 4 gume 875,70 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365515051 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | CDR700 |
| Širina | 320 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 117 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 29.79 kg |
Priporočamo
Ascenso CDR700 320/65 R16 117D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin MULTIBIB 320/65 R16 107D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 790,09 EUR
Preveri zalogo

