Skladišče 7
63,48 EUR / kos
Za 4 gume 253,91 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427420318 |
| Znamka | Falken |
| Model | EUROALL SEASON AS210 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.8 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,08 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 165/65 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,09 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/65 R15 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER 4S 165/65 R15 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 165/65 R15 81H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 165/65 R15 81T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,79 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 165/65 R15 81T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,79 EUR
Preveri zalogo

