Skladišče 7
227,29 EUR / kos
Za 4 gume 909,14 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998526071996 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE + |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11 kg |
Priporočamo
Kleber DYNAXER HP 5 215/45 R20 95T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 128,05 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 215/45 R20 95T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 136,92 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 215/45 R20 95W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 150,01 EUR
Preveri zalogo
Hankook K135 XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 151,15 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+) ENLITEN XL DEMO 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 155,93 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 215/45 R20 95V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 158,92 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 215/45 R20 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 168,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM EDR 215/45 R20 95T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,64 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM R 215/45 R20 95T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,64 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 (+) ENLITEN XL 215/45 R20 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,59 EUR
Preveri zalogo

