Skladišče 1
75,57 EUR / kos
Za 4 gume 302,27 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
68,09 EUR / kos
Za 4 gume 272,35 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
71,73 EUR / kos
Za 4 gume 286,91 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707230041 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.53 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,21 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 40,60 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,17 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/65 R14 86H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,69 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 185/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,91 EUR
Preveri zalogo

