Skladišče 3
84,36 EUR / kos
Za 4 gume 337,44 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
80,85 EUR / kos
Za 4 gume 323,39 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227421088 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO ALL SEASON + |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,13 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S 175/65 R14 86T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R14 86T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,32 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/65 R14 82T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,01 EUR
Preveri zalogo

