Skladišče 7
80,55 EUR / kos
Za 4 gume 322,19 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068695324 |
| Znamka | Minerva |
| Model | F205 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.23 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/40 R19 96V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 235/40 R19 96W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,61 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,59 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,55 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,55 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/40 R19 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,33 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,73 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/40 R19 96W
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,37 EUR
Preveri zalogo

