Skladišče 7
175,77 EUR / kos
Za 4 gume 703,07 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988705487423 |
| Znamka | Michelin |
| Model | AGILIS 3 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.89 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,11 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 215/60 R16 95H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,30 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,94 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 215/60 R16 95H
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 57,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,24 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 215/60 R16 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 215/60 R16 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/60 R16 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,81 EUR
Preveri zalogo

