BRIDGESTONE POTENZA SPORT EVO 275/40 R19 105(Y) RFP
Skladišče 1
221,03 EUR / kos
Za 4 gume 884,11 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
233,47 EUR / kos
Za 4 gume 933,89 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342907116 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT EVO Enliten XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,86 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,77 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 275/40 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 275/40 R19 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,26 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,69 EUR
Preveri zalogo

