BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 EVO 225/55 R19 99V
Skladišče 7
175,28 EUR / kos
Za 4 gume 701,11 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341942712 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | A005 EVO |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 11.72 kg |
Priporočamo
Novex SP A5 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,99 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,38 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 225/55 R19 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,95 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,64 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R19 103W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/55 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,69 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/55 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,75 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/55 R19 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/55 R19 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,72 EUR
Preveri zalogo

