Skladišče 1
116,18 EUR / kos
Za 4 gume 464,73 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
102,56 EUR / kos
Za 4 gume 410,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
102,56 EUR / kos
Za 4 gume 410,24 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702405390 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.1 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 225/40 R18 92V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 50,43 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,08 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,97 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R18 92W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,47 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/40 R18 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/40 R18 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,04 EUR
Preveri zalogo

