Skladišče 3
273,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.094,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
300,26 EUR / kos
Za 4 gume 1.201,02 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700599213 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 S |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Minerva F205 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,89 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 275/35 R19 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,59 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,13 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT PS2 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 157,00 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 275/35 R19 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,60 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 164,74 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,15 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/35 R19 100(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,77 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 XL 275/35 R19 100Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,03 EUR
Preveri zalogo

