*Slika je simbolična
Skladišče 7
3.138,92 EUR / kos
Za 4 gume 12.555,67 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365519950 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | VDR2000 |
| Širina | 750 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 44 col |
| Indeks nosilnosti | 186 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 432.9 kg |
Priporočamo
Ascenso VDR2000 750/70 R44 186D
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 3.138,92 EUR
Preveri zalogo

