| EAN | 4038526448989 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | A |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 285/35 R21 105Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 164,67 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/35 R21 105Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,25 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 285/35 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 256,61 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V905 285/35 R21 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 273,42 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 285/35 R21 105Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 274,17 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 285/35 R21 105Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 282,97 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 285/35 R21 105Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 288,88 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 285/35 R21 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 289,96 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01 NF0 EV XL 285/35 R21 105Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 295,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 285/35 R21 105Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 304,56 EUR
Preveri zalogo

