Skladišče 3
64,05 EUR / kos
Za 4 gume 256,20 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706225475 |
| Znamka | Sebring |
| Model | ROAD PERF. |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Starmaxx ULTRASPORT ST760 205/50 R16 91W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 47,12 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 205/50 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,26 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/50 R16 91W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,26 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R16 87H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,14 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/50 R16 91Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,12 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/50 R16 91W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,67 EUR
Preveri zalogo
Sebring ROAD PERF. 205/50 R16 87W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,05 EUR
Preveri zalogo

