Skladišče 1
57,01 EUR / kos
Za 4 gume 228,03 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848180008810 |
| Znamka | Sunny |
| Model | NC501 ALL SEASON XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,81 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,20 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,00 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,65 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,65 EUR
Preveri zalogo

