BRIDGESTONE TURANZA 6 265/45 R21 104W RFP
*Slika je simbolična
Skladišče 7
248,75 EUR / kos
Za 4 gume 995,01 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9986342604411 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | TURANZA 6 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 265/45 R21 104W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 107,95 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R21 108Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,09 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 184,97 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 265/45 R21 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 189,69 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 265/45 R21 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 196,53 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,47 EUR
Preveri zalogo
Falken E. ZIEX 265/45 R21 108V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 227,69 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 265/45 R21 104W RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 265/45 R21 108Y
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 234,61 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 265/45 R21 108Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 239,65 EUR
Preveri zalogo

