*Slika je simbolična
Skladišče 7
133,29 EUR / kos
Za 4 gume 533,14 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707392794 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PIL EXALTO PE2 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 77 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 7.5 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 175/60 R13 77H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 33,56 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 175/60 R13 77H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,84 EUR
Preveri zalogo
Yokohama A539 175/60 R13 77H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,06 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT EXALTO PE2 175/60 R13 77H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 133,29 EUR
Preveri zalogo

