CONTINENTAL PREMIUM 7 FR 225/45 R17 91Y
Skladišče CCC
99,59 EUR / kos
Za 4 gume 398,35 EUR
Na zalogi 8 kosov v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 1
104,12 EUR / kos
Za 4 gume 416,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
107,47 EUR / kos
Za 4 gume 429,88 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
107,47 EUR / kos
Za 4 gume 429,88 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
108,83 EUR / kos
Za 4 gume 435,32 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238079227 |
| Znamka | Continental |
| Model | PREMIUM 7 FR |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.36 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,31 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 225/45 R17 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,17 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO WINTER 225/45 R17 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,71 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/45 R17 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 225/45 R17 94V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,32 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,57 EUR
Preveri zalogo
Goldline IGL910 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,61 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/45 R17 94V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,64 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 225/45 R17 94W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,83 EUR
Preveri zalogo

