Skladišče 7
169,10 EUR / kos
Za 4 gume 676,41 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9989227279665 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CARRIER ALL SEASON |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 115 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 16.5 kg |
Priporočamo
Aplus A867 235/65 R16 115R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,66 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 235/65 R16 115R
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Sunny NL106 235/65 R16 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,91 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON LT+ 235/65 R16 115R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 75,87 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 235/65 R16 115T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 235/65 R16 121R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 78,82 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 235/65 R16 115R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,14 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 235/65 R16 115S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,24 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 235/65 R16 121R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,32 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 235/65 R16 115R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,93 EUR
Preveri zalogo

