| EAN | 4038526513465 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER SUMMER |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 6.251 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,97 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 165/70 R14 85T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 37,43 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,35 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 165/70 R14 85T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,39 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 165/70 R14 81T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,58 EUR
Preveri zalogo

