Skladišče 7
457,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.828,67 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701109398 |
| Znamka | Michelin |
| Model | XTE2 |
| Širina | 9.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 143 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 32.8 kg |
Priporočamo
Ling Long LLF26 9.5 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 214,49 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TR656 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,87 EUR
Preveri zalogo
Diamondback TRD06 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 236,20 EUR
Preveri zalogo
Goodyear REGIONAL RHS II 9.5 R17.5 129M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 293,65 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 323,01 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 332,72 EUR
Preveri zalogo
Hankook TH31 9.5 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 345,77 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone R168 9.5 R17.5 143J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 353,21 EUR
Preveri zalogo
Continental LSR1 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 374,08 EUR
Preveri zalogo
Continental LDR1 9.5 R17.5 129L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 376,64 EUR
Preveri zalogo

